Pěkné jarní prázdniny

07.03.2021

Jarní prázdniny jsou od 8. do 14. 3. 2021.

Všem žákům přeji pohodové jarní prázdniny s pěkným počasím. Se zážitky to bude letos asi slabší. Na hory se nemůže, na cestování je třeba zapomenout, babičku a dědu navštívíte, až to bude možné. Vezměte tedy příští týden jako příležitost k poznávání našeho nejbližšího okolí. Možná zjistíte, že jste spoustu pěkných míst dosud nechali bez povšimnutí. Dodržujte veškerá nařízení. Hrdinství není na místě.
Rodičům přeji, aby si během jarních prázdnin svých dětí odpočinuli od školních starostí. Především ti z vás, kteří máte doma prvňáčka nebo druháčka, jimž je třeba pomáhat se školou mnohem usilovněji, jistě přivítají pár volnějších dní. Děkuji vám jménem všech učitelů za to, jak jste se v nelehkém období zhostili pedagogické role.
Svým kolegům učitelům přeji, aby se zotavili z extrémně náročné práce a načerpali síly do další distanční výuky. Podle všeho se totiž žáci do lavic hned tak nevrátí.
 
On-line hodiny v příštím týdnu samozřejmě nebudou. Žáci přesto mohou mít v kalendáři aktivní událost, neboť učitelé plánovali videokonference metodou týdenního opakování, postupně však hodiny od 8. do 12. 3. ruší.
 
Přeji pěkné předjaří.
 

Autor: Karel Folber