NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024
Všem našim reprezentantům přejeme hodně úspěchů v soutěžích školního roku 2023/2024.
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024 | |||
Název soutěže/akce | Kategorie | Jméno a příjmení žáka | Umístění |
Sportovní olympiáda dětí a mládeže | Václav Pešek VII. B | 1. místo ve skoku do dálky | |
Václav Pešek | 1. místo v běhu na 60 m | ||
Jakub Bretšnajdr VIII. B | 1. místo v běhu na 1 500 m | ||
Barbora Petrová VII. B | 1. místo v běhu na 600 m | ||
Julie Netrhová VIII. B | 2. místo ve vrhu koulí | ||
Hynek Štercl VI. B | 3. místo ve skoku vysokém | ||
Tomáš Pešek IX. B | 3. místo ve vrhu koulí | ||
Dny orientace v přírodě | 5. třída | Veronika Jirásková, Ludmila Dvořáková (obě V. B) | 1. místo v kategorii dívek |
Štěpán Lüftner, Adam John (oba V. A) | 3. místo v kategorii chlapců | ||
Adél Holíková, Tereza Sokolová (obě V. B) | 3. místo v kategorii dívek | ||
Anna Háčková, Adam Tkáč (V. A) | 1. místo ve smíšené kategorii | ||
Aneta Hrnčálová, Daria Gryazeva, Václav Valdman (V. B) | 2. místo ve smíšené kategorii | ||
Lubomír Tichý, Anna Krupičková (V. B) | 3. místo ve smíšené kategorii | ||
Atletické závody jednotlivců | Skok daleký | Samuel Kiš I. B | 1. místo |
Vítek Pakši IV. B | 1. místo | ||
Matyáš Čada V. A | 2. místo | ||
Běh na 50 m | Anna Tichá II. A | 1. místo | |
Magdaléna Čadová II. A | 2. místo | ||
Běh na 600 m | Anna Tichá II. A | 3. místo | |
Běh na 800 m | Tomáš Bretšnajdr III. A | 3. místo | |
Vojtěch Čerňák IV. B | 1. místo | ||
Okresní finále v minifotbalu chlapců | III. kategorie | družstvo chlapců | 1. místo |
Adam John V. A | 3. místo | ||
Plavecko-běžecký pohár | kategorie G | Ema Elznicová VII. A | 3. místo |
kategorie D | Václav Pavlis VIII. C | 3. místo | |
kategorie H | Julie Netrhová VIII. B | 1. místo | |
Jarní kolo botanické soutěže | II. kategorie | Karolína Čablíková VII. A | 2. místo |
Středočeský taneční pohár | výběr žáků školy | 3. místo | |
Okresní finále v minifotbalu chlapců | IV. kategorie | družstvo chlapců ze 7. - 9. tříd | 2. místo |
Okresní kolo v basketbalu | IV. kategorie | družstvo dívek | 3. místo |
Okresní kolo ve volejbalu | IV. kategorie | družstvo chlapců | 3. místo |
Okresní kolo v basketbalu | III. kategorie | družstvo dívek | 3. místo |
Okresní soutěž v recitaci | Justýna Bláhová IV. B | 3. místo | |
Okresní kolo olympiády v AJ | I. kategorie | Klára Tesařová VII. A | 2. místo |
Olympiáda v matematice (okresní kolo) | Lubomír Tichý V. B | 1. místo | |
Olympiáda v českém jazyce (okresní kolo) | I. kategorie | Michaela Štorková VIII. B | 2. místo |
Dějepisná olympiáda (okresní kolo) | I. kategorie | Matouš Hossinger IX. A | 2. místo |
Stolní tenis | III. kategorie | družstvo chlapců | 3. místo |
IV. kategorie | družstvo chlapců | 3. místo | |
Vánoční kapr | I. kategorie | Václav Valdman V. B | 3. místo |
II. kategorie | Jan Beneš VII. A | 2. místo | |
III. kategorie | Radek Novotný IX. A | 2. místo | |
Okresní kolo ve florbalu | IV. kategorie | družstvo chlapců z 8. - 9. tříd | 1. místo (postup do krajského kola) |
Rakovnický vytrvalec | I. kategorie | Emma Nováková II. A | 2. místo |
IV. kategorie | Ema Elznicová VII. A | 2. místo | |
V. kategorie | Julie Netrhová VIII. B | 1. místo | |
Rakovnický sprint | II. kategorie | Vítek Pakši IV. B | 2. místo |
III. kategorie | Tereza Sokolová V. B | 2. místo | |
V. kategorie | Samuel Semerád IX. A | 3. místo | |
Okresní ekologická soutěž | I. kategorie | Ludmila Dvořáková, Veronika Jirásková (obě V. B) | 3. místo |
II. kategorie | Karolína Hajná, Tereza Tesařová (obě VII. A) | 2. místo |