PRŮKAZY ISIC PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Svým žákům vydáváme od roku 2020 mezinárodní žákovský průkaz ISIC Školák. Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost ke škole, jeho majitel má však celou řadu dalších výhod.

Funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karta využitelná pro zhruba 2.000 různých slev a výhod v ČR. ISIC Školák je také neocenitelnou pomůckou při cestování – v zahraničí je uznáván na více než sto dvaceti pěti tisících místech.

Jak postupovat v případě, že si chcete průkaz objednat?

  • O vydávání průkazů se na naší škole stará Mgr. Ivana Hejdová. 
  • Stáhněte si přihlášku z našich stránek a podepsanou ji po dítěti pošlete buď třídnímu učiteli nebo Mgr. Ivaně Hejdové, která má projekt na naší škole na starosti (přihlášku naleznete zde).
  • ISIC Školák stojí 350 Kč. Příslušnou částku uhraďte na účet školy č. 13335221/0100, variabilní symbol: 888. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte.
  • FOTOGRAFII žáka NÁM NEPOSÍLEJTE - pro průkaz bude pořízena ve škole.
  • Hotový průkaz s pouzdrem a šňůrkou na krk bude žákům vydán zpravidla do 14 dní od objednávky. Tato lhůta se může ovšem prodloužit v závislosti na počtu žádostí, které je třeba zadministrovat, případně z jiných důvodů. O změnách žadatele informujeme prostřednictvím našeho webu. 

V případě dotazů se obracejte na zástupkyni ředitele školy Mgr. Ivanu Hejdovou, ivana.hejdova@1zsrako.cz 

Máte zájem o ISIC karty?