SEZNAM ŽÁKŮ 1. A 6. TŘÍD VE ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024
I. A, třídní učitelka Mgr. Marika Palivcová
Bednaříková Anna |
Bednaříková Emma |
Bradáč Kamil |
Brožková Kateřina |
Cirkovic Lara |
Frýba Lukáš |
Gregor Mikuláš |
Haluza Kristýna |
Herinková Veronika |
Holík Eliáš |
Hossingerová Amálie |
Ižoldová Isabella Anna |
Jeníkovský Miroslav |
Karchňák Matyáš |
Konopásková Natálie |
Kounovská Klaudie |
Kovács Nikolas |
Kubičková Karolína |
Kurucz Radek |
Melčová Amálie |
Nytrová Amálie Marie |
Pavlis Antonín |
Pokorná Ema |
Polcar Jan |
Pospíšilová Liliana |
Sailer Filip |
Šanda Václav |
To Tue Anh |
Vrbová Kateřina |
Zoch Matyáš |
I. B, třídní učitelka Mgr. Petra Kůsová
Abrahámová Nikol |
Benešová Alena |
Bidrmanová Tereza |
Brdová Vanessa |
Brůžková Thea |
Cypriánová Vanessa |
Čekalová Anežka |
Erlebach Pavel |
Fuchs Antonín |
Gundzová Stella Lucie |
Havel Adam |
Herclová Evelin |
Hlaváček Josef |
Chudíková Laura |
Jůza Antonín |
Kiš Samuel |
Kopecký Mikuláš |
Kuželová Sofie |
Lhoták Jan |
Marková Eliška |
Nemešová Kristýna |
Pokorná Valérie |
Porcal Šimon |
Suchá Štěpánka |
Sivý Denis |
Štillerová Ema |
Tesař Jakub |
Tittelbachová Aneta |
Vršecký Vojtěch |
Seznam žáků šestého ročníku. Dosud nezařazení žáci, jejichž přijímání je v řízení, budou průběžně doplňováni.
VI. A, třídní učitelka Bc. Eva Janotová
Gregor Nicolas |
Hornofová Antonie |
Hyhlík Matyáš |
Jandejsek Gabriel |
Kejla Jonáš |
Kounovský Matyáš |
Krčálová Veronika |
Kryštof Šimon |
Kuky Daniel |
Lechner Richard |
Marková Sofie |
Mika Vítek |
Mydla Andrej |
Nytra Matouš |
Pacovský Patrik |
Pařízek Sebastian Moris |
Pešková Nela |
Polcarová Nikol |
Pollák Daniel |
Rys Kryštof |
Studničková Kateřina |
Svobodová Adéla |
Šandrik Peter |
Široký Milan |
Tkáč Marián |
Uher Daniel |
Veselá Aneta |
Volrábová Denisa |
VI. B, třídní učitelka Mgr. Pavla Pešková
Bilan Daniil |
Bílková Natálie |
Bláha Jan |
Bretšnajdr Jan |
Cabal Samuel |
Čermák Jan |
Čermák Lukáš |
Ďurina Martin |
Fleková Barbora |
Horváth Jiří |
Hudček Jiří |
Kapounová Veronika |
Klognerová Liliana |
Knorová Zuzana |
Koky Maxmilián |
Kopřiva Ladislav |
Loužilová Nela |
Macák Jan |
Majer Martin |
Matas Filip |
Opatrný Daniel |
Pecka Šimon |
Putová Tina |
Suchánek Dušan |
Suchomel Dorian |
Štercl Hynek |
Závora Filip |