Vynikající úspěch florbalistů 1. stupně

14.11.2019

Ve čtvrtek 14. 11. se družstvo dětí ze 4. a 5. tříd zúčastnilo turnaje Čeps cup ve florbale. V prvním zápase naši sportovci nastoupili proti Mutějovicím. Přes počáteční prohru v prvním poločase dokázali zabojovat a obrátit skóre ve svůj prospěch, takže nakonec zvítězili 10:6. Další zápas s Křivoklátem se odvíjel od začátku v režii našich žáků až do vítězného konce 8:4. Poslední zápas s Lubnou byl zpočátku velmi vyrovnaný a dlouho nepadla žádná branka. Pak každé družstvo přidávalo po jedné střele, až ke konci druhého poločasu přišla smršť našich střelců a dotáhla i tento zápas do vítězného konce 10:4. Tři vítězné zápasy znamenaly 1. místo v turnaji, obrovskou radost našich florbalistů a postup do krajského kola.

Vítězná sestava: brankáři - Lukáš Bayer, Pepa Brabec, hráči - Šimon Melč, Kuba Bretšnajdr, Jonáš Pecka, Eliška Bornová, Sam Semerád, Honza Kapoun, Kuba Sailer, Kuba Císař, Kryštof Mrhal, Tomáš Pešek, Kuba Fiala a Kuba Brož.

Autor: Ivana Hejdová