Přátelské utkání přineslo vítězství

17.11.2014

Skvělý výsledek přineslo florbalové utkání rakovnickému týmu mladších žákyň, které se odehrálo minulý pátek v novostrašecké Bios hale. Do sousedního města se vypravil tým našeho zájmového kroužku, aby se postavil hráčkám ligového týmu. Ačkoliv kroužek naší školy navštěvují i některé úplné začátečnice, podařilo se zkušené sokyně doslova rozmetat. První třetina skončila vyrovnaně 2:2, v další se výsledek otočil ve prospěch Novostrašeckých 5:4. Závěrečná třetina přinesla napínavou hru, v níž se opět prokázala bojovná hra našich děvčat. Dravost po vítězství korunovaly výsledkem 9:5. Velkou zásluhu na vítězství měly především útočnice Karolína Šmídová a Veronika Treglerová, v obraně se prosazovala skvělá Markéta Švecová.

Autor: Robert Chytrý