Máte zájem o ISIC karty?

Máte zájem o ISIC karty?

30.01.2020

Naše škola bude vydávat svým žákům mezinárodní žákovský průkaz ISIC Školák. Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost ke škole, jeho majitel má však celou řadu dalších výhod.

Funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karta využitelná pro zhruba 2.000 různých slev a výhod v ČR. ISIC Školák je také neocenitelnou pomůckou při cestování – v zahraničí je uznáván na více než sto dvaceti pěti tisících místech.

O dalších výhodách se můžete dočíst také v dopisu, kterým všichni žáci naší školy donesou domů.

Jak postupovat v případě, že si chcete průkaz objednat?

  • O vydávání průkazů se na naší škole stará Mgr. Ivana Hejdová. 
  • Žádost o vydání průkazu, kterou žáci obdrží od třídních učitelů (naleznete ji zdevyplňte a podepsanou vraťte po svém dítěti třídnímu učiteli.
  • Příslušnou částku uhraďte na účet školy č. 13335221/0100, variabilní symbol: 888. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte.
  • FOTOGRAFII žáka NÁM NEPOSÍLEJTE - pro průkaz bude pořízena ve škole.
  • Hotový průkaz s pouzdrem a šňůrkou na krk bude žákům vydán do 14 dní od objednávky. Objednávku zasílá škola hromadně prostřednictvím elektronického evidenčního systému. Vzhledem k časové náročnosti se může interval mezi zaplacením průkazu a jeho vydáním prodloužit, neboť vyfocení většího počtu žáků a následná administrace budou hlavně v první fázi projektu časově náročnější.

Autor: Karel Folber