SEZNAM ŽÁKŮ

Seznam prvňáčků pro školní rok 2016/2017 (údaje k 25. 8. 2016)

1. A (třídní učitelka Mgr. Ivana Hejdová) 1. B (třídní učitelka Mgr. Eliška Dyršmídová) 1. C (třídní učitelka Mgr. Zuzana Ledvinová
Cordobová Nelly Banka Jaroslav Čech Jan
Čermák Denis Barochová Marie Černý Jiří
Dykastová Klára Bornová Eliška Černý Matěj
Fejfar Josef Bretšnajdr Jakub Dluhoš Gabriel
Jankovský Daniel Byčanek Daniel Dvořák David
Jankovský Simon Čerňák Július Hemesová Natálie
Johanidesová Tereza Homola Vilém Janotová Adéla
Klementovič Tomáš Jelínková Eliška Kubík Matyáš
Komendová Lucie Kindlová Tereza Lapčíková Andrea
Linhartová Iveta Kostrůnek Konstantin Mačej Tomáš
Macháček Matyáš Kurucz Daniel Nedvěd Štěpán
Mattov Ondřej Leiblová Veronika Netušil Petr
Nguyen Hai Phong Majdanová Anežka Pavlis Václav
Pacovský Tomáš Malá Michaela Runkasová Tereza
Pavluv Natálie Malafová Sofie Sedláková Veronika
Rácová Sára Mika Jan Smolíková Ela
Štikarová Kateřina Mládková Karolína Šedivý Ivo
Tancoš Patrik Novák Richard Treglerová Alexandra
Valešová Klára Pecka Jonáš Weinert Tomáš
Vaniška Matěj Pužman Ondřej Žoltáková Šárka
Stehlíková Karolína
Štorková Michaela
Učík Jaroslav

Seznam žáků šestého ročníku je zveřejněn především z důvodu vyššího počtu žáků, kteří do naší školy přestoupili z okolních málotřídních škol.

ROZDĚLENÍ ŽÁKŮ 6. ROČNÍKU VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017
6. A třídní učitelka Mgr. Martina Vorlová 6. B třídní učitelka Mgr. Marcela Skučková
Čechová Adéla Alexij Matěj
Černá Karolína Čečrdlová Petra
Čerňáková Kateřina Dlouhá Linda
Glückseligová Nicole Grillová Bára
Hnidziková Nikol Hájková Kristýna
Irdzová Marie Hamouz Vojtěch
Karhánková Anita Hatalová Kateřina
Kryštof Pavel Hlaváčová Sára
Kučera Václav Hnídková Viktorie
Kunová Ema Jánský Petr
Mačejová Karolína Kuklová Nikola
Nováková Tereza Linhart Martin
Pařízek Matyáš Mikšovic Adam
Pařízková Sofie Moucha Lukáš
Pavlíčková Tereza Pisár Jan
Pavluv Filip Pondělíčková Anna
Porcalová Martina Řežábková Tereza
Procházková Eliška Sýkorová Adriana
Sodomek Dominik Šmíd Martin
Starová Linda Štěpánková Sára
Strnad Jiří Trnková Nela
Sýkorová Tereza Valdhansová Tereza
Šajner Ondřej Vondruška Lukáš
Toráč Ladislav Vyskočil Martin
Zemanová Simona Zelenka Mateo
Zusková Klára Žižka Josef

Průběžně budou zařazováni žáci, jejichž přestup je dosud v jednání.