NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017

Všem našim reprezentantům přejeme hodně úspěchů v soutěžích školního roku 2016/2017.

Největší úspěchy našich žáků v soutěžích ve školním roce 2016/2017
Název soutěže Zaměření Kategorie Jméno žáka Umístění
Okresní sportovní olympiáda ZŠ    V. kategorie - běh na 800 m Kristýna Holečková (8. A)  1. místo
  V. kategorie - skok daleký Tereza Horníková (8. B)  3. místo 
  V. kategorie  štafeta starších žákyň 2. místo
Rozkvetlá zahrada výtvarná soutěž III. kategorie Petra Čečrdlová (6. B) 1. místo
Jarní kolo botanické soutěže invazní druhy rostlin I. kategorie Anežka Hejdová (5. B) 2. místo
Atletika jednotlivců                 50 m - 2. ročník Veronika Lentesová (2. A) 2. místo
  50 m - 4. ročník Natálie Semerádová (4. A) 3. místo
  skok daleký - 2. ročník Veronika Lentesová (2. A) 2. místo
  skok daleký - 5. ročník Anna Macáková (5. B) 3. místo
  hod míčkem - 3. ročník Barbora Kubíková (3. A) 1. místo
  hod míčkem - 5. ročník Markéta Pittnerová (5. A) 1. místo
  běh 1000 m - 1. ročník Adéla Janotová (1. C) 3. místo
  50 m - 2. ročník Samuel Semerád (2. A) 1. místo
  50 m - 3. ročník Radek Chvapil (3. A) 2. místo
  50 m - 4. ročník Daniel Soukup (4. A) 1. místo
  skok daleký - 1. ročník Jakub Bretšnajdr (1. B) 3. místo
  skok daleký - 2. ročník Samuel Semerád (2. A) 1. místo
  skok daleký - 4. ročník Daniel Soukup (4. A) 3. místo
  běh 1000 m - 1. ročník Jakub Bretšnajdr (1. B) 2. místo
  1500 m - 4. ročník Barnabáš Broum (4. A) 2. místo
Soutěž hlídek mladých zdravotníků   1. stupeň družstvo žáků 1. stupně 1. místo
Čtyři z jednoho města 2. ročník soutěže pořádané u příležitosti oslav výročí založení DDM Rakovník   výběr žáků 6. - 9. ročníku 2. místo
Okresní kolo matematické olympiády   Z6 Kristýna Hájková (6. A) 1.-5. místo
Okresní ekologická soutěž Invazní druhy a palmový olej I. kategorie Anežka Hejdová, Magdaléna Jirkovská (5.B) 1.-2. místo
Rakovnická laťka soutěž ve skoku vysokém IV. kategorie Jan Trefný (8.A) 3. místo
    III. kategorie David Miller (7.B) 2. místo
      Eliška Krupičková (7.A) 3. místo
Silový čtyřboj okresní soutěž starší žáci družstvo starších žáků 1. místo
    st. žáci - jednotlivci Matěj Sladkovský (9.A) 2. místo
    st. žáci - jednotlivci Tomáš Hoang (9.B) 3. místo
    mladší žákyně družstvo mladších žákyň 3. místo
Dětská scéna 2017 recitační soutěž   Kateřina Prošková (5.B) 3. místo
Karlovarský skřivánek pěvecká soutěž   Michaela Holá (4.B) 1. místo
Okresní turnaj ve florbalu   žáci 4. - 5. ročníku výběr žáků školy 1. místo
Stolní tenis   mladší žáci Jan Pisár (6.A), Michal Pavlíček, Jaroslav Sikola (7.A) 1. místo
  starší žáci Daniel Pecháč, Robin Dundr (8.A), David Tancoš (9.B) 3. místo
  starší žákyně Kristýna Holečková (8.A), Klára Malá (8.B) 3. místo
Okresní botanická soutěž užitkové a exotické rostliny I. kategorie Magdaléna Jirkovská (5.B) 3. místo
Rakovnický vytrvalec běžecké závody na dlouhých tratích I. kategorie Jakub Císař (2.B) 1. místo
IV. kategorie Tereza Valdhansová (6.B) 3. místo
V. kategorie David Tancoš (9.B) 3. místo
Kristýna Holečková (8.A) 2. místo
Turnaj ve florbalu   žáci 4. - 5. tříd výběr žáků školy 3. místo
Atletický čtyřboj   mladší žákyně výběr mladších žákyň 3. místo
Okresní kolo v minifotbalu    

výběr žáků školy

3. místo
Okresní ekologická soutěž Ekologické zemědělství, biopotraviny a zdravý životní styl I. kategorie

Václav Kašpar, Jiří Hutněv (oba 7.B)

1. místo
III. kategorie Natálie Jankovcová, Karolína Šmídová (obě 9.B) 1. místo
Rakovnický sprint   I. kategorie Veronika Lentesová (2.A) 1. místo
Samuel Semerád (2.A) 1. místo
II. kategorie Natálie Semerádová (4.A) 1. místo
V. kategorie Matěj Sladkovský (9.A) 2. místo

Úspěchy školy v předchozích letech: