NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

Kliknutím na název akce můžete zobrazit bližší informace, v některých případech také výsledkovou listinu.

Největší úspěchy našich žáků v soutěžích ve školním roce 2015/2016
Název soutěže Zaměření Kategorie Jméno žáka Umístění
Atletická soutěž jednotlivci 1. ročník, dálka Samuel Semerád (1. A) 1. místo
3. ročník, dálka Daniel Soukup (3. A) 2. místo
5. ročník, 1 500 m Nicole Glückseligová (5. A) 2. místo
4. ročník, hod míčkem Anežka Hejdová (4. B) 3. místo
5. ročník, 1 500 m Matěj Alexij (5. B) 2. místo
1. ročník, 50 m Samuel Semerád (1. A) 1. místo
2. ročník, 50 m Radek Chvapil (2. A) 1. místo
3. ročník, 50 m Daniel Soukup (3. A) 1. místo
1. ročník, 50 m Veronika Lentesová (1. A) 1. místo
4. ročník, dálka Anna Macáková (4. B) 2. místo
Namaluj své město výtvarná soutěž Rabasovy galerie III. kategorie Daniel Slepička 1. místo
Namaluj své město výtvarná soutěž Rabasovy galerie III. kategorie Klára Malá, Daniel Pecháč, Markéta Švecová čestné uznání poroty
Soutěž hlídek mladých zdravotníků 1. stupeň družstvo žáků 1. stupně 1. místo
Mc Donald´s cup fotbal kategorie B družstvo žáků 1. stupně 3. místo
Rakovnická laťka soutěž ve skoku vysokém Kevin Tancoš (2. A) 3. místo
Silový čtyřboj mladší žáci Jan Trefný (7. A) 2. místo
mladší žákyně Denisa Palivcová (7. B) 1. místo
starší žáci

Matěj Sladkovský (8. A)

2. místo
starší žáci

družstvo starších žáků

2. místo
mladší žákyně

družstvo mladších žákyň

2. místo
Okresní kolo olympiády v AJ III. kategorie

Denisa Vuong (9. A)

3. místo
Vybíjená

družstvo žáků 4. - 5. třídy

3. místo
Botanická soutěž Exotické rostliny II. kategorie

Simona Šmídová (7. B)

2. místo
Rakovnický vytrvalec I. kategorie

Barbora Kubíková (2. A)

3. místo
III. kategorie Matěj Alexij (5. B) 3. místo
Nicole Glückseligová (5. A) 3. místo
IV. kategorie David Krýl (8. A) 2. místo
V. kategorie Patrik Brabec (9. B) 3. místo
Okresní biologická soutěž Bio svět v nás a kolem nás I. kategorie

Tereza Řežábková, Anna Pondělíčková (obě 5. B)

3. místo
III. kategorie Markéta Švecová (8. A), Karolína Šmídová (8. B) 3. místo
Rakovnický sprint I. kategorie Veronika Lentesová (1. A) 2. místo
II. kategorie Daniel Soukup (3. A) 2. místo
Natálie Semerádová (3. A) 3. místo

Úspěchy školy v předchozích letech: