NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2013/2014

Tabulka, která "nebere konce", značí, že máme v naší škole řadu žáků, kteří se svými úspěchy podíleli na vytváření dobrého jména 1. ZŠ Rakovník. Vážíme si Vás.

Největší úspěchy našich žáků v soutěžích ve školním roce 2013/2014
36. ročník okresní sportovní olympiády

basketbal

družstvo chlapců 3. místo

skok vysoký

starší žákyně Karolína Kozáková (9. A) 3. místo
starší žáci Tomáš Lavička (8.) 3. místo
Žijeme zdravě výtvarná soutěž pořádaná Městem Rakovník kategorie III. Tereza Hvězdová (8.) 1. místo
Atletická soutěž jednotlivců okresní soutěž kategorie 1. tříd, běh 50 m Natálie Semerádová (1. A) 3. místo
kategorie 5. tříd, běh 50 m Klára Malá (5.) 2. místo
skok daleký Klára Malá (5.) 2. místo
kategorie 2. tříd, skok daleký Markéta Pittnerová (2. A) 3. místo
hod míčkem Markéta Pittnerová (2. A) 2. místo
kategorie 3. tříd, běh 1 500 m Matěj Alexij (3. B) 1. místo
kategorie 1. tříd, skok daleký Daniel Soukup (1. A) 2. místo
běh 50 m Daniel Soukup (1. A) 3. místo
kategorie 4. tříd, hod míčkem Jaromír Sikola (4.) 3. místo
skok daleký Jan Lochovský (4.) 1. místo
Namaluj svoje město okresní soutěž kategorie III. Marek Kubička (9. A) 1. místo
Mc Donald´s Cup okresní kolo kategorie 4. - 5. ročníku 3. místo
Mladý zahrádkář okresní kolo kategorie B Jan Gregor (9. B) 2. místo
Plavecko - běžecký pohár kategorie C Patrik Brabec (7. B) 3. místo
kategorie D David Šmíd (9. A) 2. místo
Ekologická soutěž Ekologické zemědělství, biopotraviny a zdravý životní styl III. kategorie Aleš Zwettler, Jan Gregor (9. A) 3. místo
Porta 2014 pěvecká soutěž kategorie 8. a 9. ročník Kristýna Štěpková (9. B) 1. místo
Edita Kočková (9. B) 2. místo
Vědomostně dovednostní soutěž městská soutěž kategorie 8. ročník výběr žáků 8. ročníku 2. místo
Silový čtyřboj kategorie mladších žáků (6. - 7. ročník) družstvo chlapců 2. místo
AND1 turnaj v basketbalu družstvo chlapců 3. místo
Dětská scéna okresní kolo soutěže v recitaci jednotlivců I. kategorie (2. - 3. třída) Filip Mattov (2. A) 3. místo
Rakovnický slavíček pěvecká soutěž Kateřina Šnídlová (2. B) 3. místo
OK v basketbalu IV. kategorie - chlapci družstvo složené s žáků 7. a 8. ročníku 2. místo
Karlovarský skřivánek pěvecká soutěž kategorie starších žákyň Nikola Kadlíková (9. B) 2. místo
Edita Kočková (9. B) 3. místo
Někdy se dívám na nebe Literární soutěž vyhlášená Městskou knihovnou Rakovník do sborníku byly zařazeny práce těchto žákyň: Jany Pokorné (9. A), Kristýny Štěpkové a Nikoly Horníkové (9. B)
Návštěva cirkusu výtvarná soutěž pořádaná Městem Rakovník III. kategorie Tereza Čečrdlová (8.) 1. místo
Leona Pavlíková (9. A) 3. místo
Rakovnický vytrvalec běžecké závody na dlouhých tratích I. kategorie Michaela Holá (1. B) 3. místo
III. kategorie Kristýna Holečková (5.) 3. místo
IV. kategorie Karolína Šmídová (6. B) 3. místo
V. kategorie Martina Levová (9. B) 3. místo
Rakovnický sprint běžecké závody na krátkých tratích (sprinterské) I. kategorie Petra Hamouzová (2. B) 2. místo
Ekologická soutěž Ekologické zemědělství, biopotraviny a zdravý životní styl II. kategorie Ondřej Holý, David Krýl (oba 6. A) 1. místo

Úspěchy školy v letech 2011/2012 a 2012/2013.

Rubrika Naše úspěchy