NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2012/2013

Tabulka, která "nebere konce", značí, že máme v naší škole řadu žáků, kteří se svými úspěchy podíleli na vytváření dobrého jména 1. ZŠ Rakovník. Vážíme si Vás.

Největší úspěchy našich žáků v soutěžích ve školním roce 2012/2013
Okresní sportovní olympiáda malá kopaná výběr žáků 2. stupně 3. místo
vybíjená výběr chlapců 1. stupně 2. místo
mladší žáci skok vysoký Tomáš Lavička (7.) 3. místo
starší žáci skok vysoký Zdeněk Melč (9. A) 3. místo
Vodní radovánky výtvarná soutěž II. kategorie Tereza Ebertová (5.) 2. místo
Mladý zahrádkář okresní kolo kategorie A Filip Podhorský (5.) 3. místo
Atletická soutěž 1. stupeň hod míčkem Natálie Vlasová (1. A) 1. místo
Anežka Hejdová (1. B) 3. místo
běh na 1 500m David Tancoš (5.) 2. místo
skok do dálky Klára Malá (4.) 3. místo
běh na 50m Kristýna Holečková (4.) 3. místo
Namaluj své město, svoji vesnici výtvarná soutěž III. kategorie Zdeněk Hluchý 2. místo
Pohár rozhlasu okresní kolo kategorie starší žáci výběr žáků 8. - 9. ročníku 3. místo
McDonald´s Cup okresní kolo výběr žáků 1. stupně 2. místo
Vědomostně dovednostní soutěž městská soutěž kategorie 8. ročník výběr žáků 8. ročníku 2. místo
Porta 2013 okresní kolo kategorie 8. - 9. ročník Kristýna Jelínková (9. B) a Nikola Kadlíková (8. B) 1. místo
Edita Kočková (8. B) 2. místo
Kristýna Štěpková (8. B) 3. místo
Malá kopaná okresní kolo výběr žáků 6. - 9. ročníku 3. místo
Boj o vodu, boj o život kategorie Nejlepší družstvo Tomáš Lavička, Jiří Zeman, Tomáš Záveský 2. místo
Rakovnická laťka okresní kolo starší žáci - jednotlivci Zdeněk Melč 3. místo
mladší žáci - jednotlivci Tomáš Lavička 2. místo
Silový čtyřboj okresní kolo chlapci starší žáci 2. místo
dívky starší žákyně 2. místo
starší žákyně - jednotlivci Karolína Kozáková 3. místo
Dětská scéna 2013 okresní kolo kategorie IV. Kristýna Jelínková 1. místo
Preventan cup okresní kolo výběr 1. stupně 3. místo
Karlovarský skřivánek okresní kolo kategorie C Kristýna Jelínková (9. B) 1. místo
Orion florbal cup okresní kolo chlapci starší žáci 2. místo
Halová kopaná okresní kolo chlapci výběr 8. - 9. r. 3. místo
Klokan okresní kolo kategorie Kadet Šimon Sýkora (9. B) 3. místo
Těšíme se na Vánoce výtvarná soutěž II. kategorie Nikola Fáberová (4.) 3. místo
III. kategorie Tereza Čečrdlová (7.) 2. místo
Botanická soutěž okresní kolo kategorie I. Ondřej Holý (5.) 3. místo
Rakovnický sprint okresní kolo kategorie chlapců 1998 - 1997 Václav Vích (9. B) 1. místo