NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018

Všem našim reprezentantům přejeme hodně úspěchů v soutěžích školního roku 2017/2018.

Největší úspěchy našich žáků v soutěžích ve školním roce 2017/2018
Název soutěže Zaměření/disciplína Kategorie Jméno žáka Umístění
Atletická olympiáda Skok vysoký IV. kategorie Eliška Krupičková (8. A) 3. místo
Skok daleký III. kategorie Martina Porcalová (7. A) 3. místo
Běh na 800 m IV. kategorie Kristýna Holečková (9. A) 1. místo
Regionální kolo soutěže mladých zdravotníků volné disciplíny   Družstvo žáků z 5. B 1. místo
Atletické závody jednotlivců             Běh na 50 m      žáci 1. tříd Eliška Sailerová (1. A) 3. místo
žáci 3. tříd  Veronika Lentesová (3. A) 2. místo
Samuel Semerád (3. A) 1. místo
žáci 4. tříd Radek Chvapil (4. A) 2. místo
žáci 5. tříd  Natálie Semerádová (5. A) 3. místo
Daniel Soukup (5. B) 3. místo
Skok daleký   žáci 2. tříd Tereza Johanidesová (2. A) 3. místo
žáci 3. tříd Samuel Semerád (3. A) 3. místo
žáci 5. tříd Anna Macáková 3. místo
Hod míčkem žáci 4. tříd Anna Pšeničková (4. A) 1. místo
žáci 1. tříd Miroslav Hájek (1. A) 3. místo
Běh na 1 000 m žáci 1. tříd Martin Bayer (1. B) 2. místo
Běh na 1 500 m  žáci 5. tříd  Nikola Jelínková (5. B) 3. místo
Barnabáš Broum (5. A) 2. místo
Dny orientace v přírodě   3. - 5. třída Viktor Vaníček (5. B) 1. místo
    3. - 5. třída Matěj Hlous, Václav Hadrbolec (oba 3. B) 2. místo
Okresní kolo soutěže mladých zdravotníků     Družstvo žáků z 5. B 1. místo
Dopravní soutěž     Družstvo žáků z 5. B 1. místo
Mladý zahrádkář   kategorie A Michaela Holá (5. B) 1. místo
Viktor Vaníček (5. B) 3. místo
Namaluj svoje město výtvarná soutěž vyhlašovaná městem Rakovník III. kategorie Josef Žižka (7. B) 2. místo
Kristýna Holečková (9. A) 1. místo
Okresní kolo matematické olympiády   kategorie Z7 Kristýna Hájková (7. B) 2. - 3. místo
Okresní kolo biologické olympiády   kategorie C (8. a 9. třídy) Anna Řežábková (8. A) 2. místo
Rakovnická laťka soutěž ve skoku vysokém I. kategorie Samuel Semerád (3. A) 3. místo
Jakub Císař (3. B) 3. místo
III. kategorie Linda Starová (7. A) 1. místo
IV. kategorie Eliška Krupičková (8. A) 3. místo
Okresní kolo konverzace v anglickém jazyce   kategorie starších žáků Dominik Plaček (9. B) 1. místo
Okresní kolo zeměpisné olympiády   kategorie B Ondřej Petráček (7. B) 1. místo
Florbalový turnaj   4. - 5. ročník družstvo žáků 4. - 5. tříd 3. místo
Turnaj ve stolním tenise   starší žákyně družstvo ve složení: Kristýna Holečková, Klára Malá a Natálie Vondrušková (všechny 9. A) 3. místo
  mladší žáci družstvo ve složení: Jan Pisár, Martin Šmíd a Matěj Alexij (všichni 7. B) 1. místo
Rakovnický vytrvalec atletická soutěž jednotlivců v běhu na dlouhých tratích III. kategorie Daniel Soukup (5. A) 3. místo
V. kategorie Kristýna Holečková (9. A) 1. místo
Rakovnický sprint atletická soutěž ve sprintu jednotlivců I. kategorie Eliška Bornová (2. B) 3. místo
II. kategorie

Veronika Lentesová (3. B) 1. místo
Markéta Mouchová (3. B) 3. místo
Samuel Semerád (3. A) 3. místo
III. kategorie Daniel Soukup (5. A) 3. místo
IV. kategorie Martina Porcalová (7. A) 3. místo
Dny orientace v přírodě soutěž v orientačním běhu - dvojice chlapci Martin Janota, Viktor Vaníček (5. B) 1. místo
Jakub Liška, Maxim Skřivan (5. B) 2. místo
Matěj Koc, Josef Šafařík (5. B) 3. místo
dívky Markéta Mouchová, Anna Loskotová (4. B) 3. místo
         

Úspěchy školy v předchozích letech: