2019 20.3

při pohybu v Martinovského ulici a na Žižkově náměstí, kde probíhají stavební práce.

Beeball 3.ročník

2019 19.3

V úterý 19. 3. se uskutečnil turnaj v beeballu 3. tříd. Naši školu reprezentovala 2 družstva. Tým A skončil na 2. místě a tým B na 3. místě. Děkujeme všem za pěkné sportovní výkony a gratulujeme.

Volné místo na poznávací zájezd do Velké Británie

2019 15.3

Uvolnilo se místo na zájezd do Velké Británie od 24. března do 30. března 2019. Cena 9 600,- (plus 50 liber).

Kvůli rozmístění pokojů upřednostňujeme kluka, ale není podmínkou. Více případných informací paní učitelky Jendelová, Divišová.

Posun odjezdu autobusu do UK

2019 28.2

Posunul se odjezd autobusu do Velké Británie na 16 hodin. Sejdeme se u Staré pošty v 15:30 v neděli 24. 3. 2019.

Děkujeme za pochopení.

Karlovarský skřivánek

2019 14.2

Dne 13.2. proběhla pěvecká soutěž Karlovarský skřivánek. Ve své věkové kategorii vyhrála 1. místo Michaela Holá a 2. a 3. místo získala Andrea Steinerová. Blahopřejeme k úspěchu.

Schůzka k zájezdu do UK

2019 12.2

Na čtvrtek 21. 2. 2019 od 16:00 (uč. 25) zveme rodiče dětí, které jedou na poznávací zájezd do UK, na krátkou, ale opravdu velmi důležitou schůzku. Potřebujeme s vámi vyplnit důležitý dokument, na který prosíme, abyste měli připraveno, kdy bylo vaše dítě naposledy očkováno proti tetanu.