Diskuse na téma: Diskuse rodičů

Obecná kategorie pro diskuse rodičů i širší veřejnosti

Kategorie: Školní knihovna, Diskuse rodičů, Diskuse žáků, Diskutujte o školním webu

• 23.5.2019 11:16 | Kategorie: Diskuse rodičů

Autor: Karel Folber

Dobrý den, akce byla určitě dobře zamýšlena, o to více nás mrzí její nedostatky. Děkujeme za Vaše poznámky, sami máme rovněž nejeden postřeh. V minulém roce soutěž proběhla v Čermákových sadech a všichni aktéři si ji pochvalovali. Pro příští rok, pokud by měla akce proběhnout v podobném režimu, rozhodně zvážíme, zda se jí vůbec zúčastnit, případně přijmeme odpovídající opatření. Děkujeme.
    Reagovat
  • 21.5.2019 19:05 | Kategorie: Diskuse rodičů

Autor: Pavla Kindlová

Dobrý den, I já bych ráda přispěla k této diskusi. Také jsem byla svědkem této akce, které se zúčastnila i moje dcera a ta řekla, že u jednoho stanoviště byl připoután pes- německý ovčák- bez náhubku. A některé děti si místo organizovaného závodu hrály na dětském hřišti Č.S. Legií. Celkově vnímám tuto akci jako nebezpečnou a nemyslím si, že děti třetích tříd se mají v době vyučování bez dozoru pohybovat na rušném náměstí mezi auty. S pozdravem Pavla Kindlová
    Reagovat
  • 21.5.2019 09:09 | Kategorie: Diskuse rodičů

Autor: Jan Majdan

Dobrý den, chtěl bych tímto vyjádřit své ROZPAKY nad dnešním programem dětí na 1. ZŠ v Rakovníku, kdy jsem několik desítek dětí (ze třetích tříd), ať ve skupinkách nebo i samotných, viděl kolem 10:00 hod. pobíhat na Husově náměstí a přilehlých ulicích (Palackého, Poštovní, Trojanova, Vysoká a další). Děti přebíhají mezi zaparkovaným i jedoucími auty, jsou dezorientované a zaměřené ve větší míře pouze na hru - tzv. "šipkovanou ?", Husovo náměstí je v této době plné aut, několikrát jsem osobně viděl, jak děti v úmyslu přeběhnout komunikaci a najít v mapě určitý bod, přebíhají před auty apod., když jsem uviděl běžet mou dceru, snažil jsem se jí něco říct, ale jen odvětila, že musí běžet . . .a zmizela v ulici Palackého (v ruce papír). Možná jsem trochu postižen svou profesí dopravního policisty na skupině dopravních nehod, nebo jsem jen měl smůlu, že jsem měl zrovna volno, a rodiče ostatních dětí jsou právě v zaměstnání, ale napříště bych si opravdu přál, aby někdo odpovědný, přesně věděl a dokázal vyhodnotit všechny rizika té které akce. Vždy, když děti chodí z nějaké akce domů, je potřeba napsat prohlášení, že můžou jít sami domů apod., a to je naprosto v pořádku !, ale to co jsem viděl dnes na přeplněném Husově náměstí bylo pro děti a ostatní účastníky nadmíru nebezpečné, doufám, že vše proběhlo bez úhony, protože zdraví dětí je to nejdůležitější . . . Jsem rád a je mi jasné, že se snažíte pro děti vytvořit pestrý program i mimo lavice, ale jak říkám, určitě bych uvítal, aby někdo, kdo nese po tuto dobu za děti odpovědnost, dokázal ty rizika vyhodnotit . . ., děkuji a s přáním slunce Vás zdraví Jan Majdan
    Reagovat
  • 1.10.2018 09:02 | Kategorie: Diskuse rodičů

Autor: Šafaříková

Dobrý den, kde najdu fotky z letošního adaptačního kurzu 6. B? Děkuji.
    Reagovat
    • 3.10.2018 07:50 | Kategorie: Diskuse rodičů

Dobrý den, fotky jsou na webu školy ve fotogalerii: http://1zsrako.cz/fotogalerie/projekty/3-10-2018-adaptacni-kurz-2018
      Reagovat
  • 27.8.2018 13:46 | Kategorie: Diskuse rodičů

Autor: Blanka

Dobrý den, bylo by možné zveřejnit rozvrhy?
    Reagovat
    • 28.8.2018 20:42 | Kategorie: Diskuse rodičů

Dobrý den, rozvrhy jsou v podstatě hotové, ale vzhledem k tomu, že v nejbližších dnech může dojít k dílčím změnám, nebudeme je zatím zveřejňovat. Prosíme o strpení, vložení na web školy plánujeme na konci týdne.
      Reagovat
  • 8.1.2016 20:11 | Kategorie: Diskuse rodičů

Autor: Veronika

Dobrý den,můžu se zeptat,jdou nějaké třídy na představení žáků Gymnázia Zikmunda Wintra ''The Snow Queen''?
    Reagovat
    • 13.1.2016 11:38 | Kategorie: Diskuse rodičů

Bohužel došlo v týdnu od 18. ledna k souběhu několika akcí a z tohoto důvodu se nemůžeme zúčastnit. Organizátory jsme však informovali o tom, že v případě opakování představení jej rádi zhlédneme v jiném termínu.
      Reagovat
    • 17.2.2016 12:04 | Kategorie: Diskuse rodičů

Žáci 5. - 9. ročníku půjdou na Sněhovou královnu 2. března.
      Reagovat
      Captcha

Zrušit
  • 8.12.2015 20:21 | Kategorie: Diskuse rodičů

Dobrý den , kdy se budou ve škole prodávat výrobky žáků z adventních dílen? Děkuji.
    Reagovat
    • 10.12.2015 08:43 | Kategorie: Diskuse rodičů

Dobrý den, akci jsme naplánovali na čtvrtek 17. 12.
      Reagovat
  • 25.6.2015 20:31 | Kategorie: Diskuse rodičů

Děkuji paní učitelce Rojíkové, za dva roky vyučování mého syna. Byla jsem velice spokojena.
    Reagovat
  • 25.6.2015 05:56 | Kategorie: Diskuse rodičů

Autor: Marcela

Dobrý den, paní Šafaříková, výsledky jsem právě zveřejnila.
    Reagovat
  • 24.6.2015 08:52 | Kategorie: Diskuse rodičů

Dobrý den, mohli by jste dát na web pořadí dětí ve sběrové soutěži? děkuji.
    Reagovat