Zveme na DOD...

Pod zkratkou se ukrývá den otevřených dveří, který pořádáme 24. 1.

Brány školy se v pátek pro veřejnost otevřou v 7:40, možnost prohlídky budovy základní školy do 12:30. Naši žáci Vám budou k dispozici ve vestibulu školy a rádi Vás provedou po jejím areálu.

V pátek probíhá běžná výuka, které se mohou rodiče zúčastnit; chceme ukázat skutečnou práci našich pedagogů. Z toho důvodu žádáme zájemce o účast v hodinách, aby dodržovali začátky vyučování - viz tento rozpis.

Během přestávek a volných hodin jsou naši učitelé připraveni ke konzultacím, stejně tak vedení školy vítá návštěvníky, kteří se chtějí o naší škole dozvědět více.

Den otevřených dveří ve školní družině - od 14 hodin.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PROBĚHL ÚSPĚŠNĚ V PÁTEK 24. 1. 2014. Děkujeme za návštěvu desítkám rodičů - jsme rádi, že se zajímáte o práci učitelů i žáků. Pokd jste nemohli přijít, můžete nás navštívit i v jiný den - za tímto účelem si klidně domluvte schůzku.

Těšíme se na setkání při Pohádkové škole.